Nicole Kidman’ın Oscar makyajı nasıl yapılır?

Nicole Kidman’ın Oscar makyajı nasıl yapılır?

251
0
Paylaş

@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.
24.02.2015

Nicole Kidman’ın Oscar makyajından ilham alarak doğal görünümlü makyaj trendini kendiniz de uygulayabilirsiniz. Nicole Kidman’ın nude makyajında kullanılan tüm ürünler Pudra.com’da.

 464263988 nicole kidman makyaj sir oscar 2015 mkl
2015 Oscar Ödül Töreni’nde Nicole Kidman, zarif kıyafeti ve güzel makyajıyla göz kamaştırdı. Hollywood yıldızlarının makyaj artisti Maki Ryoke tarafından yapılan Nicole Kidman’nın makyajında Nars ve La Mer ürünleri kullanıldı.

Sade, doğal ve modern bir görüntü yaratmak isteyen Maki Ryoke, giydiği elbiseden ilham alarak Nicole Kidman’ın makyajını yaptığını söylüyor. Ryoke, Nicole Kidman’ın cildini La Mer ürünleriyle nemlendirdikten sonra Nars All Day Luminous Weightless Foundation ile cildine pürüzsüz bir görünüm ve hafif bir ışıltı kazandırmış. Cildi porselen gibi gösteren fondötenin üzerine aydınlatıcı ve allık olarak Dual-Intensity Blush Craving ürününü tercih etmiş. Nisan ayında satışa sunulacak Dual-Intensity allık ile elde edilen ışıltılı ve doğal sonucu Copacabana Multiple ve South Beach Multiple ile elde edebilirsiniz.

nars nicole kidman oscar makyaj 2015


Nicole Kidman’ın Oscar görünümü için bu ürünleri deneyebilirsiniz.
La Mer The Treatment Lotion
La Mer The Tonic
La Mer Crème de la Mer Moisturizing Cream
Nars All Day Luminous Weightless Foundation
Dual-Intensity Blush CravingHENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA